![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4638412
*
nr 463 8412
Spegel
Karl-Johan, björk, höjd: 135
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 april 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 13:04:52
1
1.600 kr
23/4 14:05:05
2
Vinnande bud
23/4 15:01:10
1
2.100 kr
23/4 15:01:25
1
2.300 kr
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
*
Spegel
nr 463 8412
Spegel
Karl-Johan, björk, höjd: 135
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 april 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/4 13:04:52 | 1 | 1.600 kr |
23/4 14:05:05 | 2 | Vinnande bud |
23/4 15:01:10 | 1 | 2.100 kr |
23/4 15:01:25 | 1 | 2.300 kr |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)